ARAÇ ALMAK İSTİYORUM

Araç almak
Size uygun aracı stoklarımıza girdiğinde haberdar olmak istiyorsanız tıklayınız.

ARAÇ SATMAK İSTİYORUM

Araç satmak
Aracınızı Ulumod'a satmak için formu doldurunuz.

YETKİLİ SATICILAR

Yetkili Satıcılar
Türkiye genelindeki yetkili satıcılarımızla ulumod güvencesiyle sizlere ulaştırıyoruz.

109 NOKTA EKSPERTİZ

109 Nokta ekspertiz
Aracın motor aksamından, kaporta motor durumuna kadar tüm detaylarıyla uzman ULUMOD Ekibi tarafından incelendiği, gerekli kontrollerin yapıldığı, aracın mevcut durumundan tüm ayrıntılarıyla tespit edildiği bir süreçtir.

DANIŞMA HATTI

2 el destek hattı

bilgi@ulumotor.com

Biz sizi arayalım

Kurumsal - Kurumsal

Ulumod’a gelen tüm araçlar; uzmanlar tarafından mekanik, elektrik, boya ve kaporta konularında 61 Nokta Alış Ekspertiz işlemine alınıyor. Bu incelemeyi geçen araçlar garanti verilebilmesi için daha ayrıntılı 109 Nokta Kontrolü’ne giriyor ve tespit edilen aksaklıkları gideriliyor; araçlar ilk günküne benzer durumda satışa sunuluyor.

Ulumod'un sorumluluğunda bulunan her aracın gerekli bakımları, parça değişimleri ve temizlik işlemleri uzman bir ekip tarafından, en küçük ayrıntısına kadar yapılıyor.
Kontrol sırasında karşılaşılan tüm bilgiler daha sonra araca takılan kimlik kartına işleniyor. Bu sayede Ulumod'da her her hangi bir araçla ilgilenen kişi araçla ilgili her türlü teknik servis bilgisine rahatlıkla ulaşabiliyor.

Ulumod sizlere TSE standartlarında teknik servis olanaklarıyla ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her zaman da size ulaşıyor. Tecrübeli elemanları, yüksek teknolojik olanakları ve tecrübesiyle her türlü servis işlemlerinizi güvenle yaptırabilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olmaması dileklerimizle...

Satın aldığımız otomobiller zamanla dış etkenlerden etkilenirler ve yıpranırlar. Ulumod servislerinde araçlara uygulanan bakımlar sayesinde aracınız otomobilinizi fabrikadan yeni çıkmış gibi bulabilirsiniz.  Dış bakımda uygulanan pasta, cila, rütuş ve motor temizliğinin yanı sıra kabin içi temizlikte ise koltuklar, tavan, taban, torpido, kapı içleri ve komple iç temizlik işlemleri yapılmaktadır. Bu işlemler her marka ve model aracınıza uygun koşullarda uzman bir ekip tarafından yapılmaktadır.  

Her II.El otomobilin kendine ait bir geçmişi ve özellikleri vardır. Bunlar otomobili satın almadan önce göz önünde bulundurulmalı sevdiklerimizin ve kendimizin hayatını güvenceye alacak önlemleri almalıyız. Bu önlemleri de alırken profesyonel ve tecrübeli işinin uzmanı insanlara danışmalıyız.
Ulumod'da 109 nokta kontrolünden geçen ve garanti kriterlerine uyan araçlara 6 ay sınırsız km. garantisi verilir. Garanti testinden geçemeyen araçlar garantisiz olarak satılır.
Firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmetleri de en kaliteli ve güvenli şekilde vermektedir.